Webové stránky od Zajdy

okud Vaše společnost ještě vlastní webovou prezentaci nemá, máte nyní příležitost se tuto skutečnost změnit ve prospěch Vašeho budoucího obchodu. Nenajdete levnější variantu reklamy a marketingu, než jsou funkční webové stránky,.. Prostředí internetu Vám nabízí ohromné možnosti.

Teorie je důležitá, ale teprve počty reálných objednávek prověří, zda byla zvolená cesta správná.

Jak začít s tvorbou webových stránek ?

Naše společnost nemá ambice konkurovat projektům, kde k hostingu „dostanete stránky zdarma“, případně dalších podobných nabídek.

Základem úspěšné prezentace je důkladná analýza současného stavu trhu a jeho prostředí, do kterého chceme webovou prezetnaci umístit:

  • Podrobné prozkoumání konkurenčích webů
  • Vytipování cílové skupiny klientů – zákazníků
  • Návrh názvu domény, klíčových slov, textových popisů
  • Registrace domény a vytipování vhodného hostingu – webového prostoru vlastní prezentace, pokud nemáte v úmyslu provozovat webové stránky na vlastním serveru.
  • Zpracování grafických návrhů

V případě, že si budete přát vytvoření E-shopu, jsme rovněž připraveni Vám vyhovět. Nenabízíme vlastními silami vytvořený e-shop (nejsme „Silicon Valley – ale používáme jejich otevřené systémy, jako téměř všichni, kteří tvrdí, že jde o jejich produkty), ale opět otevřené zdroje, které Vám nabízí vše, co k provozu E-shopu potřebujete.
Pro našeho klienta v cestovním ruchu jsme vytvořili komplexní podnikatelský E-shop s prodejem dárkových poukaz, který disponuje všemi potřebnými funkcemi pro kompletní podnikání na internetu.

Responzivní web design (anglicky Responsive web design) je pojem, se kterým přišel americký programátor Ethan Marcotte ve stejnojmenném článku na blogu A LIST Apart.. Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.). Především díky vlastnosti Media Queries, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3, lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka prohlížena a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah.

Dnes absolutní nutnost, vzhledem k používání mobilních telefonů mimo kanceláře a desktopy.

Orientační ceník webových stránek

Typ webových stránekCena v tis. Kč *
Jednoduché stránky s vlastním redakčním systémem (WordPress je dnes zřejmě nejlepší řešení) do 10 podstránek. Kompletní layout , CSS bez obsahu.10-15 000
Databáze SQL, Redakční systémy většího rozsahu>  12 000
E-shop> 15 000

* – Tento ceník je orientační – pro každou zakázku zpracováváme vlastní nabídku, vzhledem k jedinečnosti každého projektu.