Webové stránky, účetnictví, fotografie, marketing – jsme v Libereckém krají více než 15 let,..

Zajda – Webové stránky Liberec

Pokud Vaše společnost ještě vlastní webovou prezentaci nemá, máte nyní příležitost se tuto skutečnost změnit ve prospěch Vašeho budoucího obchodu. Nenajdete levnější variantu reklamy a marketingu, než jsou funkční webové stránky,.. Prostředí internetu Vám nabízí ohromné možnosti.

Jak začít s tvorbou webových stránek ?

Naše společnost nemá ambice konkurovat projektům, kde k hostingu „dostanete stránky zdarma“, případně dalších podobných nabídek. Chcete-li pouze prezentaci bez ohledu na funkčnost, potom

Základem úspěšné prezentace je důkladná analýza současného stavu trhu a jeho prostředí, do kterého chceme webovou prezetnaci umístit:

  • Podrobné prozkoumání konkurenčích webů
  • Vytipování cílové skupiny klientů – zákazníků
  • Návrh názvu domény, klíčových slov, textových popisů
  • Registrace domény a vytipování vhodného hostingu – webového prostoru vlastní prezentace, pokud nemáte v úmyslu provozovat webové stránky na vlastním serveru.
  • Zpracování grafických návrhů

V případě, že si budete přát vytvoření E-shopu, jsme rovněž připraveni Vám vyhovět. Nenabízíme vlastními silami vytvořený e-shop (nejsme „Silicon Valley – ale používáme jejich otevřené systémy, jako téměř všichni, kteří tvrdí, že jde o jejich produkty), ale opět otevřené zdroje, které Vám nabízí vše, co k provozu E-shopu potřebujete. Pro našeho klienta jsme vytvořili komplexní podnikatelský E-shop, který disponuje všemi potřebnými funkcemi pro kompletní podnikání na internetu. V současné době nabízíme E-shop vytvořený na bezkonkurenční platformě PRESTASHOP, který je zřejmě nejsilnějším světovým řešením v této oblasti. Rovněž použití Woo komerce pro WP je možné.

Ceník webových stránek

Typ webových stránek
Cena v tis. Kč *
Jednoduché stránky s vlastním redakčním systémem do 10 podstránek
5 až 10 000
Stránky s flash animacemi
8 až 12 000
Databáze SQL, Redakční systémy většího rozsahu
>  12 000
E-shop > 15 000

* – Tento ceník je orientační – pro každou zakázku zpracováváme vlastní nabídku, vzhledem k jedinečnosti každého projektu.

Zpět