Webové stránky, účetnictví, fotografie, marketing – jsme v Libereckém krají více než 15 let,..

Zajda – fotografie Liberec

Je mnoho činností lidské činnosti, které se dají hodnotit, změřit , spočítat. Fotografie patří do kategorie obtížně měřitelných činností a málokde naleznete tolik rozporuplných hodnocení, názorů, pocitů. Přesto věříme, že naše fotografie nabízí našim klientům více než jenom dobře odvedené řemeslo.

Používáme především profesionální techniku značky Nikon, včetně objektivů Nikkor. Fotíme na digitální i analogové přístroje.

Provádíme fotografie exteriérů i interiérů na zakázku.

Ceny fotografií – naše ceny patří mezi nejnižší – ale ceník zde nenaleznete.
Tvoříme nabídkovou cenu na konkrétní podmínky, které jsou pro fotografii rozhodující. Neřídíme se heslem “nikdo Vám nemůže dát to, co my Vám můžeme slíbit”.

Většina našich klientů si současně s novými webovými stránkami, zadala i zpracování fotografií, které můžete na těchto webových stránkách vidět. Fotografie, pokud je vydařená prodává Váš produkt nejlépe – slov není potřeba.

Část portfolia našich fotografií můžete nalézt na veřejných serverech, ale jejich odkazy se velmi často mění, zanikají a nové vznikají, takže odkaz většinou nemá dlouhého života (photserver.eu (cz), zeropixel.cz,